Alapítvány

„A jótett mindenkor személyes áldozatot kíván az embertől. Ha ez nem jár áldozattal, akkor szó sincs jó cselekedetről.”

(Adolph Kolping)

Alapítványunk célja, hogy anyagilag segítse intézményünk működését. Az iskolánkba folyó pedagógiai munka, minőségét, sokszínűségét tudjuk biztosítani azokkal a felajánlásokkal, melyek alapítványunkhoz érkeznek.

Az alapítvány munkájáról, gazdálkodásáról minden évben beszámol a Szülői Munkaközösségnek az intézmény gazdasági vezetője. Az éves beszámoló előzetes időpont egyeztetésével megtekinthető az iskola gazdasági irodájában.

Beszámoló az Alapítvány gazdálkodásáról. 2013>>> 2014>>> 2015>>> 2016>>>

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretnénk kérni Önöket, hogy adójuk 1%-át szíveskedjenek iskolánk alapítványa részére eljuttatni. (Az adó 1%-áról rendelkezés nem növeli adóterheiket, hanem az egyébként is, az elmúlt hónapok alatt levont adójuk 1 %-át csoportosítják át javunkra.)

Adórendelkezésüket és egyéb adományaikat tisztelettel és hálával köszönjük!

Iskolavezetés és Tantestület

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL

A kedvezményezett neve: Kolping Gimnázium Alapítvány

Kedvezményezett adószáma: 18187654-1-42