Büszkeségeink

Vívóink sikere az Országos Diákolimpián

Iskolánk vívó tanulói az alábbi kiváló eredményekkel szerepeltek az április 27-28-29-i Országos Diákolimpián:

Kolping női tőr csapat: Aranyérem
Nekifor Erika, Barabás Dóra, Szimeonidisz Zoi, Kalocsai Virág - 9V

Kolping férfi tőr csapat: Aranyérem
Rais Krisztián, Tóth Gergő - 9V, Tóth Bence 8.o., Andai Máté - 9A

Női tőr egyéni IV.korcsoport:
Nekifor Erika 9V - Aranyérem
Szimeonidisz Zoi 9V - Ezüstérem

V.korcsoport
Kalocsai Virág 9V - Bronzérem
Barabás Dóra 9V - 6.hely

Férfi tőr egyéni
Tóth Gergő 9V - Bronzérem

Férfi kard egyéni
Fröhlich Bálint 9V - Bronzérem

Sok szeretettel gratulálunk a szép eredményekhez!

A képre kattintva galéria nyílik meg!

Újabb érem!

Magyar Kupa döntő Hun Open Aerostep UP1 kategóriában Latanik Cintia csapatával ezüst érmes lett.

Gratulálunk!

Latanik Cintia 9. A osztályos tanulónk a Sportaerobic Magyar Kupán UP1 Aerostep kategóriában csapatával ezüst érmet szerzett. Cintia egyesülete az Óbudai WDSE edzői Sinkó Andrea és Sipos Mónika.

Matematikaverseny:

2-4. osztály

I. Bán András Koppány (3. o)

II. Szilágyi Péter (2. o)

III. Ötvös Zsófia (3. o)

további résztvevők: Sótonyi Mihály (2. o) Emmer Simon (2. o) Juhász Ákos (3. o) Babinszky Balázs (4. o)

5-6. osztály:

teljesítményéért jutalomban részesült: Udvar Amarillisz (5. o)

további résztvevők: Daniele Lúcia (5. o) Zsigmond Bence (5. o) Bíró Benedek (5. o) Wallfisch Márk (6. o)

7-8. osztály:

I. Gáspár Adrián (8. o)

II. Horváth Alexandra (8. o)

III. Dely Márton (8. o)

további résztvevők: Bernau Bianka (8. o) Borzák Ádám (8. o) Wallfisch Áron (8.o) Deli Kristóf (7. o) Soós Vivien (7. o) Hartmann Fruzsina (7. o)

Gratulálunk!

Környezetismeret/természetismeret/természettudományi verseny:

3-4. osztály:

I. Bán András Koppány (3. o)

II. Zsigmond Emese (3. o)

III. Bohus Lilla (3. o)

további résztvevők: Csányi Zóra (3. o) Labanc Tiara (4. o) Bélteki Bence (3. o)

5-6. osztály:

I. Zsigmond Bence (5. o) és Deme Lilla (6. o)

II. Bíró Benedek (5. o)

III. Nagy Zsombor (5. o) és Szluka Zsolt Bendegúz (5. o)

7-8. osztály:

I. Horváth Alexandra (8. o)

II. Hartmann Fruzsina (7. o)

III. Dely Márton (8. o)

további résztvevők: Bánki Hanna (8. o) Karacs Luca (7. o)

Gratulálunk!

Magyar nyelvi verseny

3-4. osztály:

I. Bán András Koppány (3. o)

II. Hosszú Tamás (4. o) és Krizsák Bálint (3. o)

III. Babinszky Balázs (4. o)

további résztvevők: Nagy Alexandra (4. o) Szitay Soraya (3. o) Labanc Tiara (4. o)

5. osztály:

I. Bíró Benedek

II. Sziráki Evelin

további résztvevők: Udvar Amarillisz Zsigmond Bence

6. osztály:

I. Deme Lilla

további résztvevők: Lantos Máté Nagy Emese Bazsik György

7-8. osztály:

I. Bernau Bianka (8. o)

II. Kovács Melinda (8. o)

III. Bánki Hanna (8. o)

további résztvevők: Deli Kristóf (7. o) Menyu Tifani (8. o) Gáspár Adrián (8. o)

Gratulálunk!

Az iskolai szavalóverseny eredményei:

3-4. osztály:

I. Tóth Marcell (4.o)

II. Juhász Ákos (3.o)

III. Csányi Zóra (3. o)

további résztvevők: Bohus Lilla (3. o) Ötvös Zsófia (3. o) Sallai Flóra (3. o) Szénási Fanni (3. o) Szitay Soraya (3. o) Povazsán Regő (4. o)

5-6. osztály:

I. Benke Nikolett (6. o)

II. Csepregi-Horváth Dóra (5. o)

III. Bíró Benedek (5. o)

további résztvevők: Lantos Máté (6. o)

7-8. osztály:

I. Jágerszki Judit (8. o)

II. Csányi Marcell (7. o)

III. Bánki Hanna (8. o)

további résztvevők: Kocsis Rita (8. o) Balázs Lujza (8. o)

Gimnázium:

I. Rőczei András (9. a)

II. Somlyai Miklós (9. v)

III. Molnár Richárd (9. a)

Gratulálunk!

A Kazincy - szépkiejtési verseny eredményei

3-4-5. osztály:

I. helyezett Hosszú Tamás

II. helyezett Labanc Tiara

III. helyezett Sallai Flóra

6-7-8. osztály:

I. helyezett Jágerszki Judit

II. helyezett Deme Lilla

III. helyezett Nagy Emese

Gratulálunk!

Matematikaverseny

Iskolánk diákjai 2015. március 02-án matematika versenyen vettek részt a Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskolában. A részt vevő diákok:

Bencz Réka, Bíró Benedek - 5. osztály

Deme Lilla Fruzsina, Formanek Cecília - 6. osztály

Hartmann Fruzsina, Fülöp Máté - 7. osztály

Dely Márton Dávid - 8. osztály

Külön gratulálunk Formanek Cecíliának, aki 3. helyezett lett és Dely Mártonnak, aki a hatodik lett korosztályában.

Angol verseny

Iskolánk diákjai 2014 november 14-én angol versenyen vettek részt a Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskolában. A részt vevő diákok:

Lantos Máté, Deme Lilla Fruzsina, Pogány Dóra Antónia - 6. osztály

Kovács Dominik Ádám, Jakab Zsombor Árpád, Deli Christopher Laurent - 7. osztály

Bernau Bianka, Gáspár Adrián, Dely Márton Dávid - 8. osztály

Gratulálunk!

Dugonics András matematika verseny

Iskolánk diákjai részt vettek a Dugonics András matematikaversenyen. Versenyzőink:

Nagy Dániel, Babinszky Balázs, Szabó Áron - 4. osztály

Bencz Réka, Bíró Benedek, Nagykáldi Marcell - 5. osztály

Deme Lilla Fruzsina, Formanek Cecília - 6. osztály

Hartmann Fruzsina, Fülöp Máté, Kovács Dominik - 7. osztály

Gáspár Adrián, Dely Márton Dávid, Mucskai Tamás, Nagy Dániel Patrik 8. osztály

Gratulálunk!

Gratulálunk!

Iskolánk gimnazista tanulói 2014. március 4-én részt vettek az I. Nagybajomi Kolping Teremlabdarúgó Tornán, melyet Kolping iskolák között rendeztek meg.

A mérkőzések egész nap zajlottak, végül iskolánk az 5. helyen végzett.

Köszönjük a résztvevő diákoknak a szép teljesítményt!

Kis Dániel 12/A

Szállási Péter 12/A

Sikter Richárd 12A

Zerinváry Lőrinc 12/V

Szatmári Bence 12/V

Szőke Patrik 12/V

Szvoboda Ábel 10/A

Szécsi Bálint 12/V

Bognár Bence 12/V

KOLPING ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM