Naptár

Tanév rendje

Csilingelő

Tanári fogadóórák

Debreczeni Zsolt
telefonos egyeztetés alapján
igazgató - matematika, fizika
Dr. Monostori László telefonos egyeztetés alapján plébániai kormányzó, hittan
Lakatos Bence telefonos egyeztetés alapján káplán, hittan
Somogyi Nándor
csütörtök 4. óra
igazgatóhelyettes - testnevelés, 12.A of.
Szmolik Anna
kedd 5. óra
igazgatóhelyettes - magyar, 10.A. of.
Antal Réka csütörtök 6. óra angol
Babicz Emma kedd 6. óra történelem, földrajz 12.V. of.
Balczerné Szekeres Piroska csütörtök 3.óra 2. o. osztályfőnök
Dénes Mónika szerda 3. óra  
Durucz Tamás   történelem
Erdei Péter telefonos egyeztetés alapján vívás elmélet
Farkasné Dr. Oravecz Ágnes csütörtök 5. óra biológia, földrajz 10.V. of.
Formanek Tamásné szerda 4. óra  
Füsti - Molnár Zsuzsanna csütörtök 3. óra 4. o. osztályfőnök
Gál Eszter szerda 4. óra történelem
Gál Veronika hétfő 5. óra matematika
Gátai Róbert telefonos egyeztetés alapján sportedző
Géczi Ildikó kedd 5. óra rajz
Gellainé Lente Lívia szerda 5. óra 3. o. osztályfőnök
Gombkötőné Lombár Izabella péntek 7. óra  
Gyulavics Erzsébet péntek 5. óra angol 11.A. of.
Hermány Miklós telefonos egyeztetés alapján hittan
Jófejű Anikó csütörtök 2. óra 7. o. osztáylfőnök, matematika, fizika
Kapitányné Golupkov Boglárka   biológia
Koleszár Viktória telefonos egyeztetés alapján sportedző
Krulik Linda csütörtök 8. óra magyar, angol
Mikes Anna telefonos egyeztetés alapján tánc
Molnár Éva szerda 5. óra 1. o. osztályfőnök, fejlesztő pedagógus
Morva Viktória csütörtök 16.15  
Mukanovics Judit hétfő 2. óra 9. A. osztályfőnök, francia
Petneházy Katalin telefonos egyeztetés alapján néptánc
Petrovics Mátyás telefonos egyeztetés alapján vízilabda elmélet
Rónaszéki Magdolna péntek 5. óra 8. o. osztályfőnök
Sillye Gergely telefonos egyeztetés alapján ének
Steinbach Mária hétfő 6. óra német
Szabó Zsuzsa csütörtök 4. óra biológia, kémia, francia 11.V. of.
Szerafin Beáta   pszichológus
Szili Edina hétfő 5. angol
Szőts Klára kedd 3. óra 9. V. osztályfőnök, fizika, informatika, matematika
Tari Irén csütörtök 5. óra 6. o. osztályfőnök , fejlesztő pedagógus
Tóth Andrea telefonos egyeztetés alapján edzés
Tóth Zoltán telefonos egyeztetés alapján edzés
Urbán Péterné kedd 6. óra fejlesztő pedagógus
Vasné Farkas Mariann kedd 2. óra 5. o. osztályfőnök, történelem, hittan
     

Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium